Profil firmy

Od 1980 roku E. Aabo Andersen A/S projektuje i produkuje zaawansowane linie lakiernicze dla firm na całym świecie. Firma Aabo dostarczyła około 500 instalacji pod klucz, a niektóre z pierwszych instalacji, zaprojektowanych przez założyciela firmy, działają do dzisiaj.

Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu, ponieważ świadczy to o firmie E. Aabo Andersen A/S - zwaną także AABO - o wyznaczniku standardów jakości od samego początku.

Jesteśmy tak samo dumni z faktu, że jesteśmy w stanie dostarczyć dzisiaj zaawansowane i zindywidualizowane urządzenia lakiernicze, które są preferowane przez niektórych z największych na świecie producentów maszyn rolniczych, komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, systemów transformatorów itp.   

Z niewielkiej, lokalnej firmy z siedzibą w Svendborgu na wyspie Fionia, E. Aabo Andersen A/S rozwinęła się  i stała silnym partnerem  na globalnym rynku urządzeń lakierniczych wszelkiego rodzaju. Podobnie jak założyciel firmy, Erling Aabo Andersen, który w swoich czasach był czołową postacią w rozwoju najnowocześniejszych rozwiązań technicznych instalacji lakierni, teraz także AABO jest w czołówce projektowania nowoczesnych technologii wydajnych rozwiązań dla środowiska, które wykorzystują minimum wody i energii oraz emitują możliwie jak najmniej substancji szkodliwych.

Od 2008 roku Claus Aabo Andersen, syn założyciela firmy, kieruje rozwojem firmy, ale wartości firmy są dokładnie takie same, jak były 35 lat temu. Naszym najwyższym priorytetem jest upewnienie się, że spełniamy wszystkie wymagania naszych klientów. Wartości, którymi kierujemy się i które leżą głęboko w DNA firmy, opierają się też na zasadzie, że nigdy nie pozostawiamy klienta z nierozwiązanym problemem. 

Z naszego ponad 35 letniego doświadczenia wynika,  że zadowoleni klienci są najlepszą gwarancją dalszych sukcesów. Niezależnie od tego, czy klient jest globalną korporacją lub lokalnym producentem, dostarczamy indywidualnie dopasowane rozwiązania „na miarę”, które są trwałe.


Produkcja w Svendborgu, Dania

Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej innowacyjnych firm duńskich w ramach instalacji lakierni do malowania proszkowego i na mokro.

Projektujemy i wykonujemy każdy rodzaj instalacji lakierni w naszej nowoczesnej fabryce w Svendborgu, dokładnie według wymogów i indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.